Wyposażenie standardowe


Wyposażenie bramy segmentowej w standardzie

Pełna satysfakcja przy zachowaniu  niskich cen!

Wyposażenie w standardzie
Pełna satysfakcja i niska cena

Brama garażowa w wyposażeniu standardowym zawiera wszystkie elementy niezbędne do jej zamontowania,uruchomienia i pełnego wieloletniego użytkowania. W tej wersji operowanie bramą odbywa się ręcznie, za pomocą uchwytu.W skład bramy wchodzą m.in. takie elementy, jak:
standard

Skrzydło bramy złożone z paneli o różnej wielkości wraz z bocznymi nakładkami, górnymi i dolnymi, profi lami końcowymi i uszczelnieniami oraz system prowadnic i podwieszenia.Na całym obwodzie brama wyposażona jest w gumowe uszczelnienie, które zapewnia niezawodną podwójną hermetyzację otworu.

Mechanizm podnoszenia i opuszczania, bębny,liny ciągnące, sprzęgła łączące i zapadkowe zapewniają płynną pracę bramy garażowej oraz mały wysiłek przy jej obsłudze

Zestaw wsporników i rolek jezdnych, pozwala na regulowanie paneli do otworu. Dzięki temu można wykluczyć luz pomiędzy skrzydłem bramy i ścianami garażu nawet w przypadku niedokładnego przygotowania otworu.

System teleskopowego zawieszenia prowadnic przyspiesza i ułatwia montaż bramy garażowej.

Ergonomiczne i estetyczne uchwyty do podnoszenia/opuszczania bramy (widok uchwytu od strony wewnętrznej). Rygiel sprężynowy do zamykania bramy od wewnątrz – podstawowy element zabezpieczający przed włamaniem.

 standard_w

 Wyposażenie opcjonalne

Większa funkcjonalność i estetyka

ZAMKI
Zamek ryglujący jest szczególnie przydatny w przypadku braku niezależnego wejścia do garażu. Przy dłuższej nieobecności mieszkańców stanowi dodatkowe zabezpieczenie przed włamaniem.Zamek jest przystosowany do współpracy z napędem elektrycznym i w przypadku braku prądu lub awarii napędu, niezależnie od tych okoliczności,może umożliwić odblokowanie napędu i otworzenie bramy ręcznie.
OKNA
Światło dzienne w garażu to dodatkowa zaleta. Na życzenie klienta bramy mogą być wyposażone w dekoracyjne szprosy o wzorze kratki lub promienia.Okna z elementami dekoracyjnymi uzupełniają i akcentują indywidualny charakter bramy.
WYSOKA ODPORNOŚĆ ANTYKOROZYJA
(dotyczy bram CLASSIC)
Bramy Classic w standardzie posiadają główne elementy o zwiększonych właściwościach antykorozyjnych.Można dodatkowo (na życzenie klienta) wyposażyć bramy w pozostałe elementy antykorozyjne i tym samym wydłużyć okres jej użytkowania w niekorzystnym środowisku.
KRATKA WENTYLACYJNA
Zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza w garażu. Kratki występują w wersji: regulowanej i nieregulowanej. Dostępne kolory: biały i czarny.
SYSTEM RĘCZNEGO PODNOSZENIA
System HKU-1 dodatkowo zmniejsza wysiłek przy podnoszeniu bramy, dając wrażenie lekkości. Zalecany do stosowania w bramach o wysokości powyżej 2 m i powierzchni skrzydła do 15 m2.
NAPĘD ELEKTRYCZNY BRAMY
Gerda T-SKY to nowoczesny automat do bram garażowych umożliwiający otwieranie bramy bez konieczności wysiadania z samochodu z jednoczesną funkcją oświetlenia wnętrza garażu, ułatwiając manewr wjazdu. Szczegółowe informacje w rozdziale „Napęd elektryczny”

 opcja_w